Regulamin użytkowania

modyfikacja  31 marzec 2021

Poniższe warunki mają zastosowanie do wszystkich zamówień złożonych przez Ciebie jako klienta na stronach sklepu pod adresem https://s.arthaidis.com/ , zwanych dalej Sklep Art Haidi, „nas” lub „my”, na stronie https://s.arthaidis.com/ .

Korzystając z Sklep Art Haidi i / lub składając zamówienie, zgadzasz się przestrzegać warunków określonych w niniejszym dokumencie („Warunki”).Upewnij się, że przeczytałeś i zrozumiałeś warunki przed złożeniem zamówienia.

Tylko osoby w wieku 18 lat lub starsze, które nie są objęte opieką, mogą złożyć zamówienie.

Włączenie jakichkolwiek produktów lub usług do Sklep Art Haidi w jakimkolwiek określonym czasie nie oznacza ani nie gwarantuje, że te produkty lub usługi będą dostępne w dowolnym momencie później. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania jakiegokolwiek produktu w dowolnym momencie.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszych Warunków od czasu do czasu bez uprzedniego powiadomienia. Wersją Warunków, które będą miały zastosowanie do Twojego zamówienia, będą Warunki dostępne w Sklep Art Haidi w momencie składania zamówienia.

DOSTARCZAMY DO

W chwili obecnej dostarczamy produkty do Polski oraz Wielkiej Brytanii (z wyjątkiem wysp kanałowych), wszystkich krajów UE, Europa (poza UE), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa / Antilla, Afryka, Azja, Oceania.

CENY I OPŁATY ZA DOSTAWĘ

Ceny wyświetlane w Sklep Art Haidi są cenami brutto obowiązującymi, jeśli cena zostanie zmieniona w dniu zamówienia zostanie zmieniona po złożeniu zamówienia, zmiana zostanie odzwierciedlona w cenie przedmiotów bez powiadomienia.

Opłata za dostawę dla każdego zamówienia będzie naliczana, zależnie od wielkości lub wagi zamówienia. Koszt każdej metody dostawy jest wyraźnie wskazany podczas procesu zamawiania. Nasza przykładowa opłata za dostawę o wadze do 10 kg i standardowych wymiarach wynosi:

Produkty Wirtualne dostarczane na adres e-mail odbiorcy.......BEZPŁATNIE (Natychmiast lub do 3h)

Produkty Fizyczne według cennika wybranego przewoźnika podanego w koszyku

Polska ….............................................................................. (dostawa 3-8 dni robocze)

Wielka Brytania (z wyjątkiem wysp kanałowych),...........(dostawa 6-12 dni roboczych)

Wszystkie kraje UE, …............................................................(dostawa 3-8 dni roboczych)

Europa (poza UE), …......................................................... (dostawa 6-12 dni roboczych)

Ameryka Północna, …....................................................... ( dostawa 8-21 dni roboczych)

Ameryka Południowa, ….................................................. ( dostawa 8-21 dni roboczych)

Ameryka Środkowa / Antilla, …........................................ (dostawa 8-21 dni roboczych)

Afryka, …........................................................................... ( dostawa 10-28 dni roboczych)

Azja, …...............................................................................( dostawa 10-28 dni roboczych)

Oceania. ….......................................................................... (dostawa 10-28 dni roboczych)

ZAMAWIANIE / ZAWARCIE UMOWY

Możesz składać zamówienia za pomocą Sklep Art Haidi. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie e-mailem. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteśmy w stanie zrealizować Twojego zamówienia, powiadomimy Cię o tym jak najszybciej.

DOSTAWA

Sklep Art Haidi dokłada najwyższej staranności w przyjmowaniu i przetwarzaniu zamówień i dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć produkty na adres zamieszkania lub firmy wybrany przez Ciebie, oraz zgodnie z wybrana opcja dostawy.

Staramy się wysyłać zamówienia tak szybko, jak to możliwe, w kolejności, w jakiej zostały złożone. Staramy się dostarczyć w ciągu 1 do 28 dni roboczych (dla standardowych dostaw) po potwierdzeniu zamówienia, chyba że uzgodniono inaczej. Chociaż zamierzamy dostarczać w określonym czasie, dostawa może trwać dłużej z powodu nieoczekiwanych zdarzeń lub świątecznego nasilenia. W mało prawdopodobnym przypadku, gdy czas dostawy przekracza 40 dni, możesz anulować zamówienie.

Przed złożeniem zamówienia zostaniesz poinformowany o warunkach i czasie dostawy. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie e-mailem z oczekiwanymi danymi dostawy oraz linkiem do śledzenia przesyłki.

Jeśli zamówienie nie dotrze w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z działem obsługi klienta telefonicznie pod numerem +48729400717 lub +445603665937 (stawki połączeń mogą się różnić, sprawdź u swojego dostawcy) lub za pośrednictwem poczty e-mail info@arthaidis.com

PRAWO ODSTĄPIENIA

Masz prawo odstąpić od umowy zakupu od dnia złożenia zamówienia do 14 dni po otrzymaniu zamówionych produktów. Możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyn, wysyłając nam powiadomienie ze swego konta w naszym sklepie, skorzystaj z formularza odstąpienia dołączonego do potwierdzenia zamówienia.

Pamiętaj, że nie możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, odmawiając odbioru produktu lub nie odbierając produktu od przewoźnika oraz jako gość.

Wyślij powiadomienie na adres  s.arthaidis.coml otrzymasz adres do zwrotu w pobliżu Twojej lokalizacji.

Aby uniknąć opóźnień i błędów, prosimy o podanie numeru zamówienia w powiadomieniu.

UWAGA: Prawo do odstąpienia od umowy nie dotyczy produktów wykonanych ręcznie sprowadzanych na zamówienie, na zamówienie od innych portali handlowych lub spersonalizowanych zgodnie z twoimi specyfikacjami oraz produktów, które nie nadają się do zwrotu z powodu ochrony zdrowia lub higieny i które zostały otwarte przez ciebie po dostarczeniu, np. bielizna i skarpety.

Musisz odesłać produkt na ten sam adres, bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym podałeś swoją decyzję o odstąpieniu od umowy zakupu. Możemy poprosić o dokumentację wykazującą, że produkt został wysłany przed upływem terminu.

Jeśli zwrócisz produkt przez dostawę, musi on być odpowiednio zapakowany. Ponadto prosimy o używanie dostarczonej przez nas etykiety zwrotnej.

UWAGA: Użytkownik ponosi odpowiedzialność za wszelkie poniesione szkody podczas transportu produktu, chyba że produkt został dostarczony przez pomyłkę lub jeśli produkt został już uszkodzony w momencie dostarczenia produktu. Ponosisz koszty zwrotu produktu. Nie jest możliwe określenie kosztu zwrotu produktu z wyprzedzeniem, ponieważ zależy to od wagi paczki i wyboru transportu itp. Jest jednak prawdopodobne, że będzie kosztować tyle samo, ile zapłaciłeś nam za dostarczenie lub więcej (pod warunkiem, że dostawa nie była bezpłatna).

Oferujemy 14 dni bezpłatnej usługi zwrotu. Prosimy o dołączenie noty zwrotnej do zwróconego zamówienia.

Zwracane produkty powinny być w dobrym, nieumytym, nieużywanym i nieuszkodzonym stanie, a zawieszkę nienaruszoną i przymocowaną do produktu. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za każdą zmniejszoną wartość produktu wynikającą z obchodzenia się z produktem ponad to, co jest konieczne do ustalenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Wszystkie płatności zostaną zwrócone bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym powiadomiłeś nas o swojej decyzji o wycofaniu się z zakupu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wstrzymania płatności do czasu otrzymania produktu do kontroli lub do momentu udowodnienia, że ​​produkt został zwrócony.

Jeśli zrezygnujesz z zamówienia zgodnie z tymi warunkami, zwrócimy cenę zakupu wraz z pierwotnymi kosztami dostawy (bez uwzględnienia dodatkowych kosztów dostawy, które są wynikiem wyboru opcji dostawy, która jest droższa niż standardowa dostawa).Jednak każda zmniejszona wartość zostanie odjęta. O ile nie oświadczyłeś inaczej, zwrócimy ci pieniądze przy użyciu tych samych środków płatności, które zostały użyte w początkowej transakcji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat swojego prawa do odstąpienia od umowy, zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej swojego Urzędu ds. Konkurencji i Konsumentów. Możesz także skontaktować się z krajowym organem ochrony konsumentów w kraju, w którym dokonywana jest dostawa.

USKARŻANIE SIĘ

Oprócz prawa do odstąpienia od umowy, możesz być objęty ustawową gwarancją zgodności towarów w przypadku wad, opóźnionej dostawy i / lub produktów, które nie pasują do zamówienia, zgodnie z brytyjską ustawą o sprzedaży towarów lub podobne ustawodawstwo w kraju, w którym dokonywana jest dostawa.

Jeśli chcesz skorzystać z gwarancji lub w inny sposób chcesz złożyć skargę na zakup, masz kilka opcji:

Możesz napisać do nas e-mail na następujący adres:s.arthaidis.com@haidis.pl.

Możesz złożyć skargę do Centrum ds. Konkurencji i Konsumentów w celu rozpatrzenia skargi.

Możesz skorzystać z internetowego portalu reklamacyjnego Komisji, aby złożyć skargę. Jest to szczególnie istotne, jeśli jesteś konsumentem mieszkającym w innym kraju UE. Skargi złożone tutaj -http://ec.europa.eu/odr. Podczas składania skargi należy podać nasz adres e-mail s.arthaidis.com.

METODY PŁATNOŚCI

Możesz płacić za swoje towary na różne sposoby.

Akceptujemy następujące metody płatności:

PayPal - Ochrona kupujących i zwroty kosztów odesłania przedmiotu

Płatność przelewem Bankowym - na lokalny rachunek w twoim kraju,

ATRYBUTY PRODUKTÓW

Dokładamy wszelkich starań, aby dokładnie wyświetlić atrybuty naszych produktów, w tym skład i kolory. Kolor, który widzisz, zależy od twojego systemu komputerowego i nie możemy zagwarantować, że Twój komputer będzie dokładnie wyświetlał takie kolory.

ODCIĘCIE

Jeśli jakakolwiek część niniejszych Warunków zostanie odrzucona lub uznana za nieskuteczną przez jakikolwiek sąd lub organ regulacyjny, pozostałe Warunki będą nadal obowiązywać.

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA

Wszelkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i prawa autorskie w Sklep Art Haidi pozostają w posiadaniu Sklep Art Haidi lub jego licencjodawców. Jakiekolwiek użycie Sklep Art Haidi lub jego zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie takich treści w całości lub w części, innych niż do osobistego, niekomercyjnego użytku, jest zabronione bez zgody Sklep Art Haidi.

DANE OSOBISTE

Zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy dane zgodnie z brytyjską ustawą o ochronie danych i duńskim ustawowym nakazem dotyczącym plików cookie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat gromadzonych przez nas danych i sposobu ich obsługi, możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności.

WYBÓR PRAWA

Niniejsze warunki i wszelkie umowy kupna między Tobą a Sklep Art Haidi podlegają prawu brytyjskiemu, z wyjątkiem zasad dotyczących wyboru prawa .

CIASTECZKA

Cookie to mały plik tekstowy, który jest zapisywany i, podczas kolejnych wizyt, pobierany z komputera lub urządzenia mobilnego. Sklep Art Haidi wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić i uprościć Twoją wizytę. Nie używamy plików cookie do przechowywania danych osobowych ani do ujawniania informacji osobom trzecim. Istnieją dwa rodzaje plików cookie: stałe i tymczasowe (pliki cookie sesji).

Stałe pliki cookie są przechowywane jako plik na komputerze lub urządzeniu mobilnym przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. Cookies sesyjne są tymczasowo przechowywane i znikają po zamknięciu sesji przeglądarki. Używamy stałych plików cookie do przechowywania wybranej przez Ciebie strony początkowej i przechowywania Twoich danych, jeśli wybierzesz „Zapamiętaj mnie” podczas logowania. Używamy plików cookie sesji, gdy korzystasz z funkcji filtrowania produktu, aby sprawdzić, czy jesteś zalogowany lub czy umieść przedmiot w torbie na zakupy. Możesz łatwo usunąć pliki cookie z komputera lub urządzenia mobilnego za pomocą przeglądarki. Możesz wyłączyć pliki cookie lub otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy nowy plik cookie zostanie wysłany na Twój komputer lub urządzenie mobilne. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się wyłączyć pliki cookie, nie będziesz mógł dokonać zakupu online.

JAK UNIKAĆ / USUWAĆ PLIKI COOKIES?

Metoda stosowana do unikania lub usuwania plików cookie zależy wyłącznie od przeglądarki. Jeśli korzystasz z komputera, możesz usunąć pliki cookie za pomocą klawiszy skrótu [CTRL] + [SHIFT] + [Usuń].

Jeśli to nie zadziała, radzimy uzyskać pomoc od dostawcy przeglądarki.

PLIKI COOKIE TRZECIE

Używamy plików cookie innych firm do zbierania statystyk w segregowanej formie w narzędziach analitycznych, takich jak Google Analytics. Stosowane pliki cookie to zarówno stałe, jak i tymczasowe pliki cookie (pliki cookie sesji).Stałe pliki cookie są przechowywane na Twoim komputerze lub urządzeniu mobilnym nie dłużej niż 24 miesiące.

SPINKI DO MANKIETÓW

Sklep Art Haidi może zawierać linki do innych stron internetowych, które nie podlegają naszemu nadzorowi. Nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za ochronę prywatności lub treści tych stron internetowych, ale oferujemy te linki, aby ułatwić naszym użytkownikom znajdowanie dodatkowych informacji na temat konkretnych tematów.

Kontroler danych osobowych

Sklep Art Haidi

HAIDI SERVICES INT LTD/ oddział POLSKA

33-340 Stary Sącz

POLSKA

Telefon: PL +48729400717

E-mail:s.arthaidis.com

INFORMACJE O FIRMIE

HAIDI SERVICES INT LTD
9 Viola Court 18 Symphony Close Edgware, Middlesex
Edgware, Middlesex
United Kingdom
HA8 0EF

Obsługa klienta E-mail:s.arthaidis.com

Telefon: PL +48729400717 lub  UK+445603665937 (Stawki za połączenia mogą się różnić, sprawdź u swojego operatora)